  • Home Locks Ebco Square Lock E-SQL1-22-M 22 MM With Metal Keys Cutout Size 19 MM
Ebco Square Lock E-SQL1-22-M 22 MM With Metal Keys Cutout Size 19 MM
Price on request
Make: Ebco
Pack qty : 1 Nos
MOQ : 1
Dispatch Days : 4-7 days
Check Delivery
  • Genuine ProductsGenuine Products
  • GST InvoiceGST Invoice
  • Secure paymentSecure payment
  • Return PolicyReturn Policy
Price on request
Product details
Available in two cylinder housing lengths : 22mm, 32mm.Click action mechanism.Key removable in locked and unlocked position.Also available with metal keys.